strategy@brandplans.lt+370 610 611 99 EN

Mokymai

Vieši mokymai | Mokymai įmonėms | Pranešimai renginiuose

Marketingo agentūra Brandplans.lt organizuoja atvirus ir specializuotus mokymus įmonėms, organizacijoms, tikslinėms grupėms. Mielai dalinamės praktine darbo su prekių ženklais patirtimi, derinama su teorine medžiaga bei naujausiomis rinkos tendencijomis šiose srityse:

Marketingo mokymai „TAKAS“

pardavimu-piltuvelis-takasKviečiame dalyvauti inovatyvaus, bet sistemingo požiūrio į rinkodarą ieškantiems rinkodaros ir pardavimų vadovams bei specialistams skirtuose mokymuose. Atskiras mokymų temas vienija į pirkėją ir gerą pirkėjo patirtį orientuotas požiūris: mūsų sukurtas rinkodaros komunikacijos priemonių planavimo įrankis „TAKAS“.

T – traukimas
A – apsvarstymas
K – konversija
A – atsiliepimai
S – sugrįžimas

Brandplans.lt organizuojami mokymai padės jūsų rinkodaros komunikacijos ir pardavimų skatinimo veiksmus paversti rezultatyvia pirkėjo kelio valdymo sistema.

PARDAVIMAI TELEFONU

Spalio 19 d.

DAUGIAU

BDAR IR RINKODARA

Lapkričio 20 d.

DAUGIAU

Mokymų laikas suplanuotas taip, kad galėtumėte dalyvauti visuose arba tik pasirinktuose mokymuose. Registruojantis į daugiau nei vienerius mokymus, taikoma 10% nuolaida. Papildoma informacija el. paštu: mokymai@brandplans.lt arba tel. +370 610 611 99.