strategy@brandplans.lt+370 610 611 99 EN

Prekių ženklų marketingo agentūra Vilniuje Brandplans.lt ™️

Konsultacijos | Marketingo paslaugos | Intelektinės nuosavybės teisė

Kuriame prekės ženklo marketingo strategiją ir padedame ją įgyvendinti visuose pirkėjo ir prekės ženklo sąlyčio taškuose, o ne tik komunikacijos priemonėse.

Mūsų stiprybė – praktinė patirtis ne tik kuriant, Marketingo agentūrabet ir įgyvendinant strategiją. Komandoje dirba strategai, marketingo valdymo ir pardavimų specialistai bei teisininkai, todėl galime visapusiškai pasirūpinti jūsų prekės ženklu nuo įvaizdžio kūrimo iki klientų aptarnavimo ir nesąžiningos konkurencijos įveikimo teisinėmis priemonėmis.

Efektyvus jūsų prekės ženklo marketingas yra mūsų tikslas (ir mus vertina). Todėl mes neparduodame atskirų reklamos priemonių. Žinoma, galime tiesiog patarti, sukurti logotipą ar reklamos kampanijos scenarijų, bet prieš tai norėsime aptarti jūsų prekės ženklo strategiją.

Kodėl verta savo prekės ženklą patikėti Brandplans.lt marketingo agentūrai?

  • Mūsų darbo rezultatas – kompleksinis jūsų problemos sprendimas arba veiksmų planas, jei norite įgyvendinti patys.
  • Negalime dirbti bet kaip – siūlome strategiškai pagrįstus sprendimus ir galvojame, kaip išmatuoti efektyvumą.
  • Pirma konsultacija nemokama – susitikime, susipažinkime, aptarkime, ko trūksta jūsų prekės ženklui iki norimos situacijos!

Nemokama konsultacija!


KAS MES ESAME

Deiminta Noreikienė
Agentūros vadovė

Agentūros įkūrėja ir vadovė, žongliruojanti vietiniais ir tarptautiniais prekių ženklais bei diriguojanti marketingo strategijoms bei pardavimams jau virš 10 metų. Pirmoji Lietuvoje SOSTAC® sertifikuota rinkodaros planavimo specialistė. Žinias ne tik kaupia, bet ir jomis dalinasi vesdama mokymus ir seminarus.

+370 686 007 86
deiminta@brandplans.lt


Marta Jurkšaitienė
Strategijos vadovė

Agentūros partnerė ir strategijos vadovė. Prakalbinusi virš 70 prekės ženklų ir sudariusi sąlygas jų žinutėms sklisti Baltijos, Skandinavijos šalių, Didžiosios Britanijos, Airijos ir JAV rinkose. Už darbus agentūrose pelniusi Lietuvos ir užsienio apdovanojimus. Savo žinias ir patirtį investuoja į startuolius.


Laura Beinorienė
Advokatė

Lauros Beinorienės kontoros advokatė, verslo ir intelektinės teisės ekspertė, dirbanti su Lietuvos ir užsienio intelektinės nuosavybės, verslo teise ir kitomis sritimis aktualiomis verslui įsteigti, plėtoti ir vystyti. Padeda brandplans.lt klientams apsaugoti savo prekės ženklus, dalinasi žiniomis straipsniuose ir mokymuose.


Ramūnas Ablingis
Tiesioginiai pardavimai ir klientų aptarnavimas

Įspūdinga telemarketingo patirtis skambučių centruose: 13 metų klientų aptarnavimo srityje, 10 metų tiesioginiuose aktyviuose pardavimuose, 8 metai sėkmingai vadovaujant pardavimo grupėms bei pardavimo skyriams. B2C bei B2B pardavimai pirmaujančiose savo srityse įmonėse.

Laukame jūsų

Tel. +370 610 611 99
El. p. strategy@brandplans.lt
Northtown technologijų parkas
J.Galvydžio g. 3 – 303, LT-08236 Vilnius
galvyzdio3

REKVIZITAI
UAB „Brandplans.lt“
Į.k. 304832129
PVM mok. k. LT100011635710
Reg. Bulvikio 41, Vilnius

Mūsų klientai