Prekių ženklų marketingo agentūra Vilniuje Brandplans.lt ™️

Marketingo paslaugos prekių ženklams

  • Brandplans.lt darbo rezultatas – kompleksinis jūsų problemos sprendimas: veiksmų planas, jei norite įgyvendinti patys, arba reikiamos marketingo paslaugos.
  • Mūsų stiprybė – praktinė patirtis ne tik kuriant prekės ženklo identitetą, bet ir įgyvendinant strategiją.
  • Negalime dirbti bet kaip – siūlome strategiškai pagrįstas marketingo paslaugas ir galvojame, kaip išmatuoti efektyvumą.

Kada brandplans.lt?

Kai manote, kad jūsų prekės ženklui kažko trūksta.  Koncepcijos. Pateikimo. Pardavimų. Efektyvios ir vientisos komunikacijos. Kažko. Pasiūlysime strategiškai pagrįstas marketingo paslaugas.

Kontaktai

Tel. +370 610 611 99
El. p. strategy@brandplans.lt
UAB „Brandplans.lt“
Į.k. 304832129
PVM mok. k. LT100011635710
Reg. Bulvikio 41, Vilnius

KAS MES ESAMEDeiminta Noreikienė

Agentūros įkūrėja ir vadovė, daugiau nei 10 metų diriguojanti marketingo strategijoms bei pardavimams, žongliruoja vietiniais ir tarptautiniais prekių ženklais.

Pirmoji Lietuvoje SOSTAC® sertifikuota rinkodaros planavimo specialistė. Domisi vertės kūrimo ir pirkėjo patirties tobulinimo sprendimais. Žinias ne tik kaupia, bet ir jomis dalinasi vesdama mokymus ir seminarus.

+370 686 007 86
deiminta@brandplans.ltMarta Jurkšaitienė

Agentūros partnerė ir strategijos vadovė. Prakalbinusi virš 70 prekės ženklų ir sudariusi sąlygas jų žinutėms sklisti Baltijos, Skandinavijos šalių, Didžiosios Britanijos, Airijos ir JAV rinkose.

Už darbus agentūrose pelniusi Lietuvos ir užsienio apdovanojimus. Savo žinias ir patirtį investuoja į startuolius.

Laura Beinorienė Advokatė

Lauros Beinorienės kontoros advokatė, verslo ir intelektinės teisės ekspertė, dirbanti su Lietuvos ir užsienio intelektinės nuosavybės, verslo teise ir kitomis sritimis aktualiomis verslui įsteigti, plėtoti ir vystyti.

Padeda brandplans.lt klientams apsaugoti savo prekės ženklus, dalinasi žiniomis straipsniuose ir mokymuose.Ramūnas Ablingis

Tiesioginių pardavimų telefonu ir klientų aptarnavimo ekspertas. Turi 13 metų klientų aptarnavimo bei pardavimų telefonu patirties, įgytos dirbant pardavimų skyriuose tarptautinėje tiesioginės prekybos įmonėje UAB “Studio Moderna” bei kituose sparčiai augusiuose kontaktų centruose. 10 metų tiesioginių aktyvių pardavimų. 8 metai sėkmingo vadovavimo pardavimo grupėms bei pardavimo skyriams.

Įkūrė kontaktų centrus trijose Baltijos šalyse tarptautinei maisto pristatymo bendrovei.Mūsų klientai