strategy@brandplans.lt+370 610 611 99 EN

Firminis stilius

Firminis stilius

Logotipas yra tik vienas iš galimų prekės ženklo elementų. Kurdami vizualinį identitetą prekės ženklo koncepcijai įgyvendinti, stengiamės, kad būtų ne tik gražu, bet ir efektyvu, sudomintume potencialų klientą ir paskatintume pamėgti prekės ženklą, praleisti su juo daugiau laiko.

Kam aktualu?

  • Jaučiantiems, kad prekės ženklo vizualiniam identitetui trūksta vientisumo ir aiškesnės sistemos.
  • Turintiems kelis susijusius prekės ženklus ir nežinantiems kaip juos derinti.

PROCESAI

Pirmas žingsnis yra poreikių analizė: susipažinimas su rinka, konkurencine aplinka, tiksline auditorija, pozicionavimu, prekės ženklo vertybėmis ir komunikacijos tonu. Tokią informaciją galime gauti iš jūsų, arba padėti parengti viską nuo pat pradžių (žr. prekės ženklo kūrimas). Tada atliekame reikalingus darbus:
  • Logotipas: logotipo kūrimas, spalvų paletės ir šriftų parinkimas.
  • Firminis stilius, stiliaus knyga (brandbook) – išsamus logotipo naudojimas įvairiose situacijose su konkrečiais priemonių maketais, pvz., vizitinėmis, firminiais blankais, automobilių apklijavimu.
  • Pakuotės dizainas.
  • Pardavimų skatinimo medžiagos maketavimas.
  • Jei reikia, dizaino registravimas, logotipo patentavimas.

 

Rezultatas

Logotipas su parinkta spalvų palete ir šriftais, firminio stiliaus knyga, reikalingos atributikos dizaino maketai.

Renkantis, kur bus kuriamas logotipas, produkto – pakuotės dizainas ar visas firminis stilius, svarbu žinoti, kad kūrinio autoriumi yra laikomas jį sukūręs laisvai samdomas asmuo ar įmonė – agentūra. Tai reiškia, kad jūsų logotipas ar kitas dizaino objektas iš tikrųjų jums nepriklauso … Ir jūsų galimybės pritaikyti objektą savo poreikiams ateityje yra ribotos. Kurdami prekės ženklą, mes galime užtikrinti, kad visos teisės į dizaino kūrinį pereitų jums pagal sutartį, ir jums iš tikrųjų priklausytų tai, už ką mokate.

Susiję straipsniai

Apie ką galvoti, kai galvoji apie logotipą

Prekės ženklo pozicionavimas

Prekinio ženklo patentavimas Lietuvoje